Seminarai

Struktūrinės Jogos seminaras – tai 4 kartus per metus vykstantys Respublikinės jogos mokyklos seminarai (rudenį, žiemą, pavasarį, vasarą). Jogos praktikos juose orientuotos į žmogaus tobulėjimą. Užsiėmimus seminaruose veda pats mokyklos Mokytojas ir instruktoriai.

Struktūrinės Jogos seminaras – tai nepamirštamas laikas, kurį praleidžiame kartu su bendraminčiais. Kartu mokomės ir augame, dalinamės savo patirtimi, įspūdžiais, pripildome kūną sveikata, sielą jausmais ir protą naujomis žiniomis, išbandome naujus niekada nepatirtus dalykus, įgyjame naujų draugų. Be jogos ir meditacijos užsiėmimų, seminare vyksta tai chi, šokių, teatro ir piešimo pamokos, talentų pasirodymai, įvairūs sporto užsiėmimai, veikia vaikų kambarys.

Struktūrinės Jogos seminaras pritaikytas ir vaikams – jame veikia vaikų kambarys, organizuojamos įvairios kūrybinės, sportinės veiklos, skanėstų gamyba ir pan.

Asanos, meditacijos, įvairios praktikos – tai pagrindiniai užsiėmimai seminaruose kiekvieną dieną, tačiau yra sukurti ir papildomi įvairūs tiek fizinio, tiek intelektinio lavinimo užsiėmimai.

Dailė, tinklinis, teatras, muzika, stalo žaidimai, kaitavimas, motociklai… – visi gali save išbandyti įvairiose sferose, išmokti ko nors naujo ar net sukurti ką nors patsjuk seminaruose mokiniai dalinasi savo įgūdžiais, talentais, sugebėjimais. Ir tai tik maža dalelė to, ką ten galima surasti!

Mes skatiname žmonių veiklumą ir suteikiame galimybę daryti tai, ko niekada nedarė savo gyvenime!

Seminarai skirti tik mokyklos mokiniams, baigusiems bazinį kursą, kai žmogus yra susipažinęs su RJM mokymo sistema.

Seminaruose galima rinktis tarp skirtingo pobūdžio užsiėmimų:

  • Asanų bei pranajamos atlikimas (daromi įvairūs jogos kompleksai);
  • Statinės bei dinaminės meditacijos;
  • Dailės užsiėmimai – mandalų ir fraktalinių paveikslų piešimas;
  • Masažo terapija;
  • Ezoterinės praktikos (lavinančios fizinį bei subtilųjį jautrumą);
  • Vaidybos užsiėmimai, įvairūs žaidimai;
  • Turintys išskirtinius talentus, gebėjimus žmonės gali puikiai save realizuoti – vesti užsiėmimus, organizuoti įvairias veiklas bei padėti kitiems tai padaryti!

Tikslas yra visapusiška žmogaus evoliucija, padedanti realizuoti save, surandant savo talentą.