Lieknėjimo kursas

Kurdamas šį pasaulį Dievas kai kuriuos žmones apdovanojo ypatingai  – suteikė jiems gebėjimą saugoti ir kaupti savyje tai,  ką yra sukūręs.  Bet  ateina diena, kai sukaupti kilogramai minčių, nerealizuotų svajonių, baimių  ar kompleksų, virtusių storu riebaliniu  apsaugos skydu, ima slėgti ir trukdyti.

Noras nusikratyti šia našta tampa didelis ir stiprus – kaip gyvenimas. Ateina metas pokyčiams. Ateina metas, kada klausimas „kaip numesti svorio“ nebeduoda mums ramybės.

Sveikatinimo ir svorio sureguliavimo kursas – tai Mokytojo Levo Bechako parengta speciali programa, inicijuojanti pokyčius ir padedanti žmonėms lieknėti, pasijusti sveikesniais, realizuoti savo sumanymus ir tapti laimingesniais.

3 savaitgalių ciklą sudaro teorinė ir praktinė dalys, išdėstytos per 6 užsiėmimus, vykstančius tris savaitgalius iš eilės ir trunkančius 4 – 4,5 val.  Kursą sudaro:

Paskaitos – suteikiama teorinių ir praktinių žinių, reikalingų suprasti, kaip funkcionuoja žmogaus organizmas, supažindinama su lieknėti padedančiais mitybos principais, jogoje naudojamomis praktikomis, atsakoma į konkrečius klausimus, rūpimus klausytojams.

Jogos asanų specialus kompleksas – laipsniškai sužadinami kūno energetiniai centrai, suaktyvinama organizmo  virškinimo ir šalinimo sistemų  veikla.

Meditacija – pasąmonės lygmenyje harmonizuojami medžiagų apykaitos procesai, sukuriama terpė pokyčiams realizuotis.

Saviįtaiga  –  mokoma savarankiškai formuoti ir ugdyti naujus mitybos, elgsenos, gyvensenos įpročius.

Palaikymo grupė – kurso metu susiburia grupė žmonių, kuriuos sieja bendras tikslas. Pasibaigus yra organizuojama palaikymo grupė, kuri renkasi kartą per savaitę, kartu atlieka asanas, dalijasi gerąja patirtimi, motyvuoja vieni kitus tęsti pradėtus pokyčius.