Bazinis struktūrinės Jogos kursas

Kiekvienas kelias prasideda nuo pirmo žingsnio.

Bazinis Struktūrinės jogos kursas – tai užsiėmimų ciklas, skirtas pradedantiesiems.  Nesvarbu, ar atėjai vedamas smalsumo ir apie jogą dar nieko nežinai, ar domėjaisi jogos praktikomis savarankiškai, ar lankei užsiėmimus kitur. Šioje mokykloje mokymo procesas pradedamas nuo nulinio ciklo.

Metų  bėgyje – įprastai nuo rugsėjo iki gegužės, vyksta keturios intensyvios sesijos – penkiadieniai, kai užsiėmimai su instruktoriumi vyksta kasdien nuo pirmadienio iki penktadienio ir trunka 2-2,5 val.

Bazinio struktūrinės jogos kurso metu žmonės, pradedantys dirbti su savimi, turi galimybę įvertinti savo būseną – fizinę, emocinę, protinę. Jis skirtas susipažinimui su tuo, „kas aš“ ir „koks aš esu“. Tam naudojama tiek jogos praktikos, tiek integruoti psichologiniai žaidimai.

Kursas apima daug klasikinės jogos praktikų: mokoma taisyklingai atlikti asanas, atsipalaiduoti, mokoma įvairių  kvėpavimo technikų, nuosekliai supažindinama su jogos filosofijos pagrindais. Į kurso programą įtraukti psichologinai žaidimai suteikia žaismės, paprastumo ir lengvumo.

Laikotarpiu tarp intensyvių sesijų vieną kartą per savaitę vyksta savaitiniai jogos užsiėmimai, kurių metu daromos išmoktos asanos, grupės instruktorius ištaiso mokinių klaidas, atsako į rūpimus klausimus.

Jogos praktika turi labai stiprų poveikį, ypač  atliekama kasdien, sistemingai ir drausmingai. Baigęs bazinį  kursą,  žmogus jaučia realius pasiketimus tiek fiziniame, tiek ir subtiliajame kūne, mato teigiamus pokyčius savo gyvenime.

Struktūrinės jogos kursas pradedantiesiems –  tai tobulas įrankis, padedantis tausoti sveikatą,  įveikti kliūtis. Tai pirmas žingsnis kelyje į darną su savimi bei pasauliu.