Apie mus


Auksinis kelias – tai Respublikinės Jogos Mokyklos erdvė pradedantiesiems.

Mokymo procesas mokykloje vyksta pagal unikalią Mokytojo Lev Bechako sukurtą programą, apimančią visas žmogaus gyvenimo sferas. Ši sistema moko pažinti ir lavinti fizinį kūną, auginti loginį bei kūrybinį pradą, vystyti emocinį intelektą, moko kurti ir palaikyti darnius santykius, integruotis visuomenėje. Iš esmės yra tęsiama jogo Ramačarakos  dvasinė linija,  kuri pritaikė Rytų mokymą Vakarų pasaulio žmonėms.

Mokytojas Lev Bechakas Jogą praktikuoti pradėjo būdamas dešimties, radęs makulatūroje anuomet taip vadinamą „geltonosios literatūros“ brošiūrą su Jogos praktikomis. Kvėpavimo praktikos ir asanos padėjo jam pasiekti puikių rezultatų kovos menuose.

Geologijos studijos Vilniaus Universitete suteikė galimybę praleisti ne vieną mėnesį kalnuose, kur atliko praktiką braižydamas žemėlapius. Apmąstymai vienumoje klaidžiojant Uralo kalnuose, nuolatinės meditacijos, kontempliacija, begalinės tobulumo paieškos bei įgimtas talentas atvedė Mokytoją į nušvitimą.

Tačiau paieškos tuo nesibaigė – jis aplankė daugybę įvairių asmenybės lavinimo, žmogaus psichikos pažinimo seminarų ir kursų, kitų praktikų, padėjusių rasti jam Meistrą – B. Zolotovą, Mokytoją,  iš kurio Lev Bechakas sėmėsi patirties ir mokėsi meistriškumo.

Jau 1995 m. apie Mokytoją susibūrė pirmieji klausytojai, jų skaičius didėjo, po truputį ryškėjo mokymo programos metmenys.  2001 m. ši veikla struktūrizavosi ir didžiuosiuose Lietuvos miestuose, taip pat Izraelyje  pradėjo veikti Respublikinė Jogos Mokykla, kurioje  šimtai naujų mokinių turi galimybę augti ir tobulėti praktikuodami Struktūrinę Jogą.

Lev Bechako kuriamos asmenybės ugdymo ir raidos technikos – unikalios, patrauklios ir efektyvios, o svarbiausia – gyvos ir aktualios.

Mokiniai apie Mokytoją:

„ Neįmanoma nusakyti Mokytojo vaidmens mano gyvenime. Jo indėlis nematomas, bet tuo pačiu begalinis. Kiekvienas laiku išgirstas žodis, žvilgsnis, gestas inicijavo dideles vidines transformacijas. Išmokau ir toliau mokausi būti moterimi, bendrauti su žmonėmis, būti pakanti, atidi, mylinti, dėmesinga. Išmokau būti drąsi ir ryžtinga, pasitikinti savimi ir atsakinga.
Gyvenimas neleidžia sustoti. Ir toliau randu ko mokytis būdama šalia, ačiū Mokytojui.“ /Natali Bondareva/

„Ačiū Mokytojui už meilę, laimę, džiaugsmą, nugalėtas baimes, naujas patirtis, pažintus tolimus kraštus. Ačiū, kad esate!” /Renata Zabielė /

„ Mokytojas man – tai kelias, vedantis suvokimo, žinojimo ir harmonijos link.“ /Silva Umbrasienė/